Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Використання театралізації на уроці та у виховній роботі

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з поняттями, формами та функціями театральної педагогіки, розвинути вміння моделювати урок чи виховний захід із включеним драматичним контентом та емлементами художньої мови театру, виховувати у дітей почуття відповідальності за спільну колективну творчість, вміння образно та нестандартно мислити, виразно презентувати власну творчість.

Зміст тренінгу: Сучасні шкільні програми все більше орієнтовані на інтеграцію знань із різних дисциплін у цілісний освітній контент. Суголосно цій тенденціє є залучення до освітянських практик кращих напрацювань із галузі театрального мистецтва. Привнесення до методичного арсеналу вчителів інструментів театральногої педагогіки - це продуктивний шлях до формування емоційного інтелекту дітей, емпатійного ставлення до змісту освіти. Виховні заходи з елементами театралізації залишаються у довготривалій пам`яті і значно покращують емоційний мікроклімат у колективі.

Взяти участь
on-line
Доступно
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер:
Каранда Марина
культурологіня, к. філос. н., доцентка кафедри філософії та культурології НУ’ЧК’, худкерівниця молодіжного театру EX LIBRIS
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі