Офіційний курс підвищення кваліфікації, КВЕД 85.59

Тема курсу:

Технології. НУШ 6 клас. Підвищення кваліфікації

Тип документа: сертифікат

Мета курсу: удосконалення професійної компетентності педагогів, підвищення якості технологічної освіти через впровадження сучасних освітніх технологій, форм і методів навчання, формування готовності педагогів до змін в Новій українській школі

Зміст курсу: Практичне втілення ідей НУШ на уроках технології формує найкращі умови навчання, виховання та розвитку особистості. Доступність і простота в технологічному виконанні мають бути основними критеріями відбору та розробки навчального матеріалу, а використання різноманітних форм, методів і прийомів повинні створювати атмосферу творчого пошуку. Для досягнення такої мети рекомендовано розробити дорожню карту проєкту: оглянути всю тему та розподілити її на уроки згідно зі змістовим навантаженням, передбачити узгодження різних форм, можливості повторення та закріплення вивченого, а також попередньої підготовки здобувачів освіти до засвоєння нового матеріалу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

2 год./0.1 ЄКТС - 99 грн

6 год./0.2 ЄКТС - 169 грн

15 год./0.5 ЄКТС - 279 грн

30 год./1 ЄКТС - 399 грн

Кількість годин в сертифікаті:

2 год./0.1 ЄКТС - 99 грн

6 год./0.2 ЄКТС - 169 грн

15 год./0.5 ЄКТС - 279 грн

30 год./1 ЄКТС - 399 грн

on-line
Доступно
Можливість отримати сертифікат онлайн на тему: Технології. НУШ 6 клас. Підвищення кваліфікації

Документи від ruh.com.ua (сертифікати,свідоцтва, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр документів. Перевірка виданих документів