Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток творчого потенціалу учнів. Проведення інтерактивних інтегрованих занять.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Мета тренінгу: Ознайомити вчителів із практичним досвідом з розвитку творчого потенціалу дітей за допомогою використання казок, квестів, пісень, проведення інтегрованих занять тощо. Дати колегам кейси, які успішно можна застосовувати в початковій школі НУШ, ГПД, в дошкіллі і навіть позашкіллі.

Зміст тренінгу: Сучасна освіта покликана розвивати і плекати кожну особистість. Заклад освіти не є ’камерою зберігання’ дітей, коли батьки на роботі. Наша місія значно вища - виховати всебічно розвинену людину, яка вмітиме співпрацювати з іншими, вільно комунікуватиме, мислитиме критично, буде креативною. Саме для цього хочу поділитися дієвими кейсами, які точно працюватимуть на будь-якому етапі освіти.

Взяти участь
on-line
Доступно
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер:
Петрів Лариса
Переможець програм ’Успішний педагог-2017, 2020’, музикант, вихователь, авторка віршів, казок та пісень
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі