Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток емоційно-етичної компетентності педагога.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Мета тренінгу: Супровід професійного розвитку педагогічних працівників через впровадження культури академічної доброчесності в освітній процес. Впровадження культури академічної доброчесності через використання сучасних дієвих інструментів взаємодії з усіма учасниками освітнього процесу; вдосконалення педагогіки партнерства як однієї з компетентностей сучасного педагога.

Зміст тренінгу: 1. Що повинен знати вчитель про академічну доброчесність: - Нормативно-правова база - Ціннісна основа - Вимоги до діяльності вчителя 2. Як розвивати культуру академічно доброчесного навчання у взаємодії між вчителем та учнем. 3. Як залучити батьків до розвитку культури академічної доброчесності.

Взяти участь
on-line
Доступно
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер:
Свойкіна Наталія
психологиня центру професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі