Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Професійна комунікація між вчителем та учнем. Створення комфортного середовища.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Мета тренінгу: Познайомити освітян з практичним досвідом як створити доброзичливу атмосферу у класі і чому це так важливо, як налагодити турботливі дружні взаємовідносини, навчити домовлятись, вирішувати конфліктні ситуації. Адже, засвоєння знань на уроках неможливе, якщо в класі немає дисципліни та атмосфери, у якій кожен почуває себе безпечно та комфортно. Тому важливо навчити дітей працювати в команді, аналізувати проблеми і толерантно ставитися до різних поглядів та вміти співчувати.

Зміст тренінгу: 1. Ефективне управління класом: актуальність, необхідність. 2.Створення позитивної атмосфери або ситуації успіху. 3. Вправи для налагодження турботливих дружніх взаємовідносин. 4. Практичні вправи для ефективного спілкування та вирішення конфліктних ситуацій. 5. Спільні справи та ідеї для досягнення цілей. 6. Створення правил. Проактивний підхід до дисципліни.

Взяти участь
on-line
Доступно
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер:
Биркович Вікторія
Вчитель початкових класів, консультант ЦПРПП, тренер НУШ, спікер освітніх фестивалів, вебінарів.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі