Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Проєктна діяльність в умовах дистанційного навчання

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з особливостями групової взаємодії під час дистанційного навчання. Дати поняття та пояснення по темі ’Проєктна діяльність - як ключ до навчання’

Зміст тренінгу: Створення комунікативного простору під час дистанційного навчання різних типів взаємодій: оперативне інформування; повідомлення нового матеріалу;уточнювальні запитання; коментарі до виконаних робіт тощо. Важливо створити таку комунікаційну структуру, яка була б гнучкою : кожен педагог має власний простір для викладання необхідних матеріалів, забезпечення взаємодій та відгуків учням і багатогранною : учням не потрібно реєструватись у різнопланових системах, доступ відбувається з єдиного ресурсу для прикладу - робота на платформі ’Всеосвіта’. Організація проектної діяльності учнів на прикладі моєї роботи вчителем-наставником з дисциплін ’Креслення’ та ’Технологіії’ в закладі «Всеукраїнська школа персональної освіти «Славія» імені Віктора Соломенка».

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Можливість отримати сертифікат онлайн на тему: Проєктна діяльність в умовах дистанційного навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від ruh.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів