Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Практичні поради щодо застосування практики арттерапії на уроках української мови. Створення атмосфери розвитку в класі

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з пояттям арттерапії та способами застосування деяки методик; навчити створювати лінгвістичні замальовки, казки та карти на уроках української мови; презентувати авторський зошит-конструктор для 5/6 класу.

Зміст тренінгу: Ми живемо в час тотальної глобалізації, підкорення космосу; женемося за успіхом і привчаємо до цього дітей. Водночас пандемія та фінансова криза стають причиною страхів та стресів серед дорослих, які, на жаль, неминуче відчують наші діти. Зараз, напевно, школа мусить доповнити свої функції: не лише навчати, виховувати, розвивати, але й ОБЕРІГАТИ дитину, намагатися знизити рівень стресу дітей. Учні 5-6 класів особливо 5 переживають часом непростий період адаптації між початковою і середньою школою. У 5 класі збільшується вдвічі, а то й утричі кількість предметів та вчителів. Учителька-мама як відомо, у школі гендерна нерівність замінюється великою кількістю нових учителів. Саме тому арттерапія стає невід’ємною частиною соціальних заходів профілактичного й реабілітаційного характеру, медичної, психотерапевтичної та педагогічної практики і є чи ненайкращим способом зняття рівня стресу та навчання в психологічно комфортних умовах

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Можливість отримати сертифікат онлайн на тему: Практичні поради щодо застосування практики арттерапії на уроках української мови. Створення атмосфери розвитку в класі
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від ruh.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів