Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Підготовка дитини до 1 класу згідно з сучасними тенденціями НУШ та якісна робота з першого шкільного року

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із сучасними тенденціями в дошкільній підготовці як важливому елементі в здобутті якісної початкової освіти. Визначити і виокремити запит на дошкільну підготовку від батьків, дітей та педагогів і вивести єдиний вектор для досягнення результату.

Зміст тренінгу: Фундаментальним і визначальним є дошкільний вік у формуванні особистості. Постійно вчителі НУШ отримують питання: якою має прийти дитина до першого класу. Щоб відповісти на це питання поговоримо, з чого складається етап підготовки, які навики та знання ми прагнемо дати дітям сьогодні, щоб навчання у школі не лише для дитини, а й для педагогів та батьків було цікавим? Адже важливо заздалегідь подбати про наступність і проявляти індивідуальний підхід до дітей які будуть відвідувати ту чи іншу Нову українську школу!

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Можливість отримати сертифікат онлайн на тему: Підготовка дитини до 1 класу згідно з сучасними тенденціями НУШ та якісна робота з першого шкільного року
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від ruh.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів