Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Оригінальні методи співпраці у навчальному закладі. Форми мотивації дітей до активності та навчання

Мета тренінгу: Розповісти педагогам про оригінальні форми і методи співпраці у школі, про те, як зробити кожне дійство цікавим і корисним дітям. Також розповісти про практичні дії щодо створення комфортного освітнього простору.

Зміст тренінгу: Освітній простір заполонили примітивізм і банальність. А також розмови про креативність, компетентності, мотивації і т.п. На жаль, лише розмови. А як втілити в шкільне життя і дитяче мислення позитив і рух для розвитку особистості? Шляхів є багато. Про один з них, який іменується: ’Шкільне життя як свято. Свобода плюс Відповідальність’, вестиметься мова у цій програмі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Можливість отримати сертифікат онлайн на тему: Оригінальні методи співпраці у навчальному закладі. Форми мотивації дітей до активності та навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від ruh.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів