Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Організація проєктної діяльності учнів в закладах загальної середньої освіти

Мета тренінгу: ознайомити педагогів із особливостями проєктної технології та її використанням у навчанні природничих предметів; формувати вміння організовувати проєктну діяльність учнів в закладах загальної середньої освіти.

Зміст тренінгу: Нова українська школа потребує сучасних підходів до організації освітнього процесу, впровадження інноваційних форм і методів навчання, новітніх технологій, з-поміж яких - проєктна технологія. Пропонований курс спрямований на розкриття сутності навчальних проєктів, визначення особливостей проєктної технології навчання та її значення у навчанні і творчому розвитку учнів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Можливість отримати сертифікат онлайн на тему: Організація проєктної діяльності учнів в закладах загальної середньої освіти
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від ruh.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів