Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Методи мотивації та заохочування школярів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Мета тренінгу: Поміркувати над головною метою навчального процесу, результатами опитування школярів, батьків щодо їх очікувань від навчання. Познайомити педагогів із риторичними механізмами заохочування учнів до навчання, відсвіження уваги учнів під час уроків.

Зміст тренінгу: Опитування учнів та їх батьків свідчить про те, що стимул до навчання, присутній практично в усіх в першому класі, псується з переходом від класу до класу. Чому саме це відбувається? Чи завжди процес навчання відповідає очікуванням школярів та вчителів? Як підтримати цей стимул, не дати йому зникнути, не викликати негативного ставлення до навчання в сучасних дітей.

Взяти участь
on-line
Доступно
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер:
Шуміло Світлана
к. філол. н., доц. каф. української мови і літератури Національного університету ’Чернігвський коегіум’, тренер з риторики
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі