Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Аутистичний спектр. Компетентністна взаємодія в освітньому процесі

Мета тренінгу: Ознайомити освітян з поняттям, формами прояву та способами взаємодії з людьми аутистичного спектру; виховувати почуття емпатії та толерантності до таких дітей, їх батьків та колег; розвивати вміння ефективних стосунків та уникнення складних ситуацій; формувати навички ефективної комунікації в навчальному процесі.

Зміст тренінгу: Суспільство на сучасному етапі свого розвитку відчуває потребу у побудові нових способів взаємодії з усіма його членами, а особливо з тими, хто має особливі потреби. Усі ми різні, по різному переживаємо свій сенс та місце у цьому світі. Але є те, що усіх нас об’єднує - це потреба в Іншому. Програма допоможе освітянам краще розумітися під час взаємодії з людьми аутистичного спектру, надасть практичні знання щодо такого феномену, як аутизм, та допоможе на основі чітких категорій визначати хто перед вами: людина з особливими потребами чи звичайна невихована особа.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Аутистичний спектр.  Компетентністна взаємодія  в освітньому процесі
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Морська Лілія
Спікер:
Морська Лілія
Практичний психолог вищої категорії, психотерапевт за методом символдрама з 15-річним досвідом роботи
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі