Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Новий підхід до вчительства. Методики та прийоми для формування мотивації до власного професійного зростання

Мета тренінгу: Чи готове вчительство сьогодні змінити роль «вчителя-предметника» на «вчителя-партнера», «вчителя-коуча» і що для цього треба робити?

Зміст тренінгу: про зміну стилю в управлінні, вихованні, навчанні; про інструменти, методики, прийоми для формування мотивації професійного зростання вчителя та навчальної діяльності учнів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Можливість отримати сертифікат онлайн на тему: Новий підхід до вчительства. Методики та прийоми для формування мотивації до власного професійного зростання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від ruh.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів