Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Молоде покоління - підходи та приклади в психологічній роботі онлайн

Мета тренінгу: - ознайомити учасників семінару з особливостями он-лайн роботи; - висвітити можливості та перспективи такої роботи, повідомити переваги та недоліки; - показати вдалі приклади, презентувати готові кейси.

Зміст тренінгу: Сьогодні, в умовах карантину, коли нас закликають залишатися вдома, ми маємо дослухатися і берегти себе та своїх рідних. Проте життя не зупиняється, молоді люди продовжують зустрічатися, закохуватися і розчаровуватися у першому коханні, багато хто страждає через обмеження свободи пересувань, де в кого проблеми з’явилися набагато раніше – потреби нашого психічного здоров’я не можна і не потрібно відкладати на ’потім’. Адже своєчасно отримана психологічна допомога є надзвичайно важливою. Саме тому психологи продовжують працювати в online-режимі. Чи є ефективною психотерапія он-лайн? Що потрібно мати, щоб працювати з психологом дистанційно? Про що свідчить статистичний звіт Державного інституту сімейної і молодіжної політики «Цифрові технології в молодіжній роботі» Представлення реальних кейсів он-лайн психотерапії з підлітками та молоддю: запит, діагностика, хід роботи, результат.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Молоде покоління - підходи та приклади в психологічній роботі онлайн
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Морська Лілія
Спікер:
Морська Лілія
Психолог вищ. кат., психотерапевт за мет. символдрама, клінічний психолог. Організатор та ведуча програм для підлітків Фарватер
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі