Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Техніка ’Хмари слів’. Швидке запам’ятовування інформації

Мета тренінгу: Ознайомити з сучасними інформаційнно-комунікативними технологіями, методами, методиками, ТЗН; сфокусувати увагу на їх упливові на освітній процес, унаочнити їх теоретичну значущість і практичне застосування.

Зміст тренінгу: Світове суспільство перебуває у стані безперервного розвитку, одночасно породжуючи та адаптуючись до змін. І в усі часи ’виживали не найсильніші, а найбільш пристосовані до змін’. Відтак і ми, сучасники, маємо відкрито сприймати, максимально гнучко реагувати, швидко вивчати нове. аби навчати цьому тих, кого нам довірили. Відтак, усі компоненти моїх виступів мають єдиний наскрізний стрижень: поширення новітніх ідей та їх ефективне застовування у щоденній роботі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Техніка ’Хмари слів’. Швидке запам’ятовування інформації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пономаренко Ольга
Спікер:
Пономаренко Ольга
Викладачка, перекладачка та дослідниця 4 європейських мов, доц., к.філол.н., докторантка, вч.вищ.кат., вч.-методист, лауреатка премії НАН, авторка 9 підручників і 80 наук.статей.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі