Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Натхнення учня через натхнення вчителя. Практичні аспекти

Мета тренінгу: Ціль зустрічі - ознайомлення з необмеженим потенціалом ПРОЄКТУ як універсального виду діяльності, застосовуваного в онлайн і/ або онсайт навчанні, індивідуально чи колективно.

Зміст тренінгу: Сучасні умови навчання вимагають пошуку нестандартних, нетрадиційних і нетривіальних методів і прийомів як подачі, так і контролю засвоєння інформації. Універсальність проєктів є безсумнівною. Натомість широту спектру охоплення ПРОЄКТАМИ навчальних аспектів доцільно обгорювати неодноразово. Окремим особливостям проєктної діяльності на практичних занятях з англ.м. і буде присвячено анонсовану зустріч.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Натхнення учня через натхнення вчителя.  Практичні аспекти
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пономаренко Ольга
Спікер:
Пономаренко Ольга
Доцент, докторант, к.філол.н. КНУ імені Тараса Шевченка Вчитель-методист, вчитель вищої категорії Автор 9 підручників і 80 статей
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі