Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Як пробудити в дітях допитливість

Мета тренінгу: Тренінг: Ознайомити слухачів з ігровими педагогічними методиками, завдяки яким можна покращити ефективність навчання дітей у класі; розглянути методики, завдяки яким діти навчаться співпрацювати в міні-групах, чути один одного та домовлятись; розглянути нестандартні техніки навчання для отримання бажаного результату. Конференція: ознайомити педаггів як застосувати ігрові прийоми і методики на заняттях у школі, вдома, під час прогулянки для розвитку мовлення та отримання необхідних вмінь дітьми; Як завдяки ігровим прийомам викликати у дітей бажання працювати над собою? Які ігрові методики для розвитку мовлення потрібно застосовувати для отримання найкращих результатів?

Зміст тренінгу: ТРенінг: Під час уроків з використанням інноваційних технологій працюють всі учні, навіть ті, які не проявляють активності на звичайних уроках. Важливо враховувати ще й той факт, нетрадиційні уроки впливають на вироблення в учнів якостей, яких потребує сучасне життя. Кожний учень розкриває свої здібності і водночас почувається комфортно на уроці, переживаючи ситуацію успіху. Конференція: Саме розвиток мовлення неабияк сприяє покращенню усіх розумових процесів, пам’яті, уважності, уяві та фантазії. А коли, завдяки сучасним ігровим методикам, цей процес відбувається легко і невимушено, ефективність навчання зростає в рази.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Як пробудити в дітях допитливість
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Харитонова Вікторія
Спікер:
Харитонова Вікторія
TRIZ-педагог, практик Засновниця проєкту “Ігромайстерня”
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі