Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Групова взаємодія під час дистанційного навчання

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з особливостями групової взаємодії під час дистанційного навчання. Дати поняття та пояснення по темі ’Проєктна діяльність - як ключ до навчання’

Зміст тренінгу: Створення комунікативного простору під час дистанційного навчання різних типів взаємодій: оперативне інформування; повідомлення нового матеріалу;уточнювальні запитання; коментарі до виконаних робіт тощо. Важливо створити таку комунікаційну структуру, яка була б гнучкою : кожен педагог має власний простір для викладання необхідних матеріалів, забезпечення взаємодій та відгуків учням і багатогранною : учням не потрібно реєструватись у різнопланових системах, доступ відбувається з єдиного ресурсу (для прикладу - робота на платформі ’Всеосвіта’). Організація проектної діяльності учнів на прикладі моєї роботи вчителем-наставником з дисциплін ’Креслення’ та ’Технологіії’ в закладі «Всеукраїнська школа персональної освіти «Славія» імені Віктора Соломенка».

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Групова взаємодія під час дистанційного навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Чемерис Олена
Спікер:
Чемерис Олена
Викладач - методист вищої категоріїї в Токмацькому механічному фаховому коледжі. Вчитель-наставник закладу «Всеукраїнська школа персональної освіти «Славія» імені Віктора Соломенка»
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі