Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Використання Web 2.0 у формуванні навичок 21 століття у дітей початкової школи

Мета тренінгу: ознайомити педагогів із варіативними формами використання Web 2.0 з метою формування у дітей 12 навичок 21 століття. інформаційної та медіаграмотності, критичного мислення, комунікативних навичок, творчості, емоційного та соціального інтелекту, навичок співпраці, технічної грамотності, гнучкості, лідерських навичок, ініціативності.

Зміст тренінгу: НУШ потребує підготовки дітей початкової школи до викликів реального життя та формування навичок, необхідних успішній людині 21 століття. На нашому тренінгу ми розглянемо різні засоби Web 2.0, які можна використати у початковій школі для досягнення цієї мети. Ви отримаєте готову підбірку засобів Web 2.0 та ідеї їх впровадження, а також чек-ліст для оцінки засобів Web 2.0, які ви пропонуєте дітям.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Використання Web 2.0 у формуванні навичок 21 століття у дітей початкової школи
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Головатенко Тетяна
Спікер:
Головатенко Тетяна
Викладач Київського університету імені Бориса Грінченка; співавтор освітньої програми ’Дитина’ для дітей від 2 до 7 років.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі