Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Як аналізувати та розуміти учня по почерку. Специфіка ознак почерку

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з основними психофізіологічними аспектами формування почерку у дітей та підлітків, показати окремі причини, що можуть виникати на заваді формуванню навички письма. Розповісти про можливості діагностики індивідуально-психологічних особливостей дітей та підлітків по почерку.

Зміст тренінгу: У сучасному суспільстві все більше матеріалів друкуються за допомогою клавіатури, і все менше люди пишуть від руки. Проте, написання саме від руки є важливим фактором тренування дрібної моторики, що позитивно впливає на розвиток мозоку і формування індивідуально-психологічних, у тому числі і інтелектуальних якостей дитини. Під час нашої лекції її учасники в доступній формі будуть ознайомлені із особливостями формування навички письма у дітей та підлітків, проблем ’поганого’ почерку та шляхів його виправлення, окремих ознак почерку, що можуть свідчити про наявність тих, чи інших психофізіологічних проблем.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Як аналізувати та розуміти учня по почерку.  Специфіка ознак почерку
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Фармагей Олександр
Спікер:
Фармагей Олександр
Доктор психологічних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі