Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

STEM-освіта у контексті викладання гуманітарних дисциплін

Мета тренінгу: Ознайомити з поняттям СТЕМ- освіти, акцентувати увагу на основних її складових, виявити переваги, перетворити недоліки на ціль для вдосконалення, ознайомити з ключовими елементами Стем освіти у викладанні гуманітарних дисциплін, унаочгити на прикладпх вланих розробок практичних занять з анлійської мови.

Зміст тренінгу: СТЕМ освіта - новаторське рішення на шляху еволюцйних змін освіти в Україні. Знання її значимих складових і їх практична імплементації в навчальному процесі, - ось що допомагає сучасному вчителеві крокувати в ногу з часом.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: STEM-освіта у контексті викладання гуманітарних дисциплін
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пономаренко Ольга
Спікер:
Пономаренко Ольга
Доцент КНУ імені Тараса Шевченка, викладач і перекладач 5 іноземних мов, вчитель-методист, вчитель вищої категорії, автор 9 підручників і понад 70 наукових статей, докторант, дослідниця сучасних комунікптивних моделей
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі