Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Міжособистісна компетентність педагога. Виховання зацікавленості до предмету

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із різноманітними формами та методами, які виховують зацікавленість учнів до предмету. Це і «Перевернуте навчання», Storytelling , Інтерпретаційний і герменівтичний аналізи тексту. Усе це дає можливість проаналізувати власні дії, оцінити наслідки та зробити висновки на майбутнє, пожвавити атмосферу в класі, зняти напруженість, створити невимушену обстановку .

Зміст тренінгу: Сучасна школа відчуває потребу в отриманні практичних знань та умінь, потребу в зацікавленості дитини навчальним процесом. Запропоновані різноманітні підходи повністю відповідають вимогам часу та психології сучасного школяра, тому використання їх на уроках сучасно та своєчасно.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Міжособистісна компетентність педагога. Виховання зацікавленості до предмету
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Аннабердієва Лариса
Спікер:
Аннабердієва Лариса
учитель зарубіжної літератури Комунального закладу ’Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №1 Маріупольської міської ради Донецької області’, учитель-методист
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі