Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Виховання зацікавленості до предмету. Розвиток образного мислення

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з темою«Стійкий розвиток у школі - це не тільки екологія», формами, видами, структурою, виховувати зацікавленість до предмету, розвивати образне мислення, розумову діяльність, зв’язне мовлення. Використання теми дає можливість описати свої вчинки та почуття, проаналізувати власні дії, оцінити наслідки та зробити висновки на майбутнє.

Зміст тренінгу: Сучасна школа відчуває потребу в отриманні практичних знань і умінь, чітких зрозумілих алгоритмів роботи, що дають змогу глибокого розуміння проблем сталого розвитку Навчальний курс створено таким чином, щоб забезпечити спільне бачення проблеми всіма учасниками освітнього процесу та дати можливість організувати максимально ефективну лінію поведінки. Проблема стійкого розвитку учнів повністю відповідає вимогам часу та психології сучасного школяра, тому використання їх на уроках сучасно та своєчасно.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Виховання  зацікавленості до предмету. Розвиток образного мислення
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Аннабердієва Лариса
Спікер:
Аннабердієва Лариса
учитель зарубіжної літератури Комунального закладу ’Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №1 Маріупольської міської ради Донецької області’, учитель-методист
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі