Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Цифровізація освітнього процесу. Упровадження на уроках технології BYOD

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з технологією BYOD та шляхами її упровадження на уроках словесності; поділитися з колегами корисними лайфхаками щодо мотивації здобувачів освіти до навчання.

Зміст тренінгу: Актуальність даної проблеми обумовлена тим, що одним із найважливіших завдань удосконалення якості української освіти та впровадження Нової української школи є формування особистісної готовності дітей до активного життя, до творчої самореалізації в цифровому суспільстві. Також важливим фактором діджиталізації освітнього процесу стала пандемія, яка внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики. Тому й вимушене нещодавнє дистанційне навчання мотивувало всю освітню спільноту до активного розроблення сучасного освітнього контенту. Ми живемо саме у період цифрового суспільства, де наявність в учнів різноманітних девайсів вже нікого не дивує, а навпаки може покращити навчання, зробити його цікавішим та ефективним. Котрий рік поспіль вчителі оголошують війну всім гаджетам, які приносять до школи діти. Для того, щоб направити використання пристроїв у потрібне для них русло, важливо скористатися новою технологією, яка має назву «Bring your own device».

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Цифровізація освітнього процесу.  Упровадження на уроках технології BYOD
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Варяниця Олена
Спікер:
Варяниця Олена
учителька української мови та літератури, англійської мови закладу загальної середньої освіти
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі