Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інтерактивне навчання дітей початкової школи основам здоров’я. Міжнародний проєкт «Супергерої FAST»

Мета тренінгу: Програма «Супергерої FAST» формує в дітей знання ознак інсульту та навичок виклику швидкої медичної допомоги у небезпечних для здоров’я їх родини ситуаціях. Програма складається з 5 інтерактивних уроків та завдань, які допомагають цікаво та ефективно зануритися у важливу тему охорони здоров’я та допомогти близьким за потреби.

Зміст тренінгу: «Супергерої FAST» — це інтерактивна навчальна програма підвищення обізнаності про симптоми інсульту та номер виклику швидкої, орієнтована на дітей 5–9 років. Програма розроблена Факультетом освітньої та соціальної політики Університету Македонії Греція за підтримки міжнародної організації Angels Initiative. В 2021 році програма реалізується у 20 країнах світу. Навесні в Україні до неї приєдналось більше 600 вчителів, та реєстрація продовжиться восени. https://ua-uk.fastheroes.com/

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інтерактивне навчання дітей початкової школи основам здоров’я. Міжнародний проєкт «Супергерої FAST»
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Сищук Галина
Спікер:
Сищук Галина
Координаторка міжнародної навчальної програми для початкової школи «Супергерої FAST» в Україні.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі