Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Нові тренди в освіті 2021-2022. Дизайн-мислення в навчальному процесі НУШ

Мета тренінгу: Професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників з питань ефективного планування освітнього процесу, впровадження новітніх технологій у навчанні для подальшого розвитку української освіти. Ознайомити педагогічну спільноту з поняттям дизайн-мисленням, з його основними етапами та на власном досвіті навести приклади використання дизайн-мислення в освітньому процесі.

Зміст тренінгу: Що таке дизайн-мислення? Чому дизайн-мислення важливе та потрібне для учнів та навчальних закладів у ХХІ столітті? Процес дизайн-мислення. Як застосовувати дизайн-мислення у різних освітніх середовищах? Використання дизайн-мислення як стратегії для покращення освітнього закладу та освітньої системи в цілому.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Нові тренди в освіті 2021-2022. Дизайн-мислення в навчальному процесі НУШ
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Зубкова Олена
Спікер:
Зубкова Олена
заступниця директора з навчальної роботи Маріупольського будівельного фахового коледжу, директорка БФ ’Галактика добра’
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі