Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Партнерська взаємодія у системі вчитель-батьки-учні. Медіаграмотність у початковій школі

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із поняттям медіаосвіта, медіаграмотність, медіакультура. Розглянути елементи медіаграмотності: медіагігієна, академічна доброчесність, онлайн-інструменти на прикладах-вправах із елементами тренінгу на засадах партнерської взаємодії батьки-учитель.

Зміст тренінгу: Програма побудована за такими розділами: Інформаційна грамотність; Цифровий етикет; Навички створення якісних медіапродуктів; Кібербулінг та толерантне спілкування у віртуальному світі; Принципи академічної доброчесності з колиски. Є методичні розробки готові до впровадження учителями. Програма апробована на прикладі реалізації грантового проєкту ’Медіапазли’ у тріаді НУШ ’ учитель-батьки-учень’.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Партнерська взаємодія у системі вчитель-батьки-учні. Медіаграмотність у початковій школі
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Ячменик Марина
Спікер:
Ячменик Марина
Кандидат педагогічних наук, керівник центру забезпечення якості вищої освіти
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі