Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Учень Нової української школи: як співпрацювати якісно з першого дня

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із сучасними тенденціями в дошкільній підготовці як важливому елементі в здобутті якісної початкової освіти. Визначити і виокремити запит на дошкільну підготовку від батьків, дітей та педагогів і вивести єдиний вектор для досягнення результату.

Зміст тренінгу: Фундаментальним і визначальним є дошкільний вік у формуванні особистості. Постійно вчителі НУШ отримують питання: якою має прийти дитина до першого класу. Щоб відповісти на це питання поговоримо, з чого складається етап підготовки, які навики та знання ми прагнемо дати дітям сьогодні, щоб навчання у школі не лише для дитини, а й для педагогів та батьків було цікавим? Адже важливо заздалегідь подбати про наступність і проявляти індивідуальний підхід до дітей які будуть відвідувати ту чи іншу Нову українську школу!

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Учень Нової української школи: як співпрацювати якісно з першого дня
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Заяць Наталія
Спікер:
Заяць Наталія
Директорка та засновниця Дитячого навчального центру «Майстерня знань», розробниця дидактичних матеріалів та освітніх проєктів.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі