Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Методики арттерапії на уроках української мови

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з пояттям арттерапії та способами застосування деяки методик; навчити створювати лінгвістичні замальовки, казки та карти на уроках української мови; презентувати авторський зошит-конструктор для 5/6 класу.

Зміст тренінгу: Ми живемо в час тотальної глобалізації, підкорення космосу; женемося за успіхом і привчаємо до цього дітей. Водночас пандемія та фінансова криза стають причиною страхів та стресів серед дорослих, які, на жаль, неминуче відчують наші діти. Зараз, напевно, школа мусить доповнити свої функції: не лише навчати, виховувати, розвивати, але й ОБЕРІГАТИ дитину, намагатися знизити рівень стресу дітей. Учні 5-6 класів особливо 5 переживають часом непростий період адаптації між початковою і середньою школою. У 5 класі збільшується вдвічі, а то й утричі кількість предметів та вчителів. Учителька-мама як відомо, у школі гендерна нерівність замінюється великою кількістю нових учителів. Саме тому арттерапія стає невід’ємною частиною соціальних заходів профілактичного й реабілітаційного характеру, медичної, психотерапевтичної та педагогічної практики і є чи ненайкращим способом зняття рівня стресу та навчання в психологічно комфортних умовах

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Методики арттерапії на уроках української мови
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Калинич Олеся
Спікер:
Калинич Олеся
учителька української мови та літератури, учитель-методист, заслужений учитель України, переможниця конкурсу «Учитель року-2015»
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі